Jedź z Klubem Kibica na mecz do Gdańska. Zapłacą... siatkarze

Przedstawiciele Klubu Kibica zapraszają na wyjazd wszystkich fanów naszego zespołu

Przedstawiciele Klubu Kibica zapraszają na wyjazd wszystkich fanów naszego zespołu (Tomasz Adamaszek)

W sobotę 5 listopada ONICO AZS Politechnika Warszawska w meczu siódmej kolejki PlusLigi zmierzy się w Gdańsku z LOTOSEM Treflem. Inżynierów tradycyjnie wspierać będzie Klub Kibica. Za wyjazd fanów zapłacą. siatkarze.
- Klub Kibica jest z nami na dobre i złe. Pomaga nam w każdej sytuacji, teraz więc nasza kolej. Po nieudanym spotkaniu z AZS-em Częstochowa postanowiliśmy zrehabilitować się nie tylko na boisku. To my zapłacimy za autokar, który zawiezie kibiców do Gdańska - powiedział Jakub Bednaruk, trener ONICO AZS Politechniki Warszawskiej.

Przedstawiciele Klubu Kibica zapraszają na wyjazd wszystkich fanów naszego zespołu. - Za autokar zapłacą siatkarze, a bilety zorganizuje nam zarząd klubu - poinformowali. - Dzięki temu koszt wyjazdu dla każdego kibica to tylko 20 zł. Cała uzbierana kwota przeznaczona zostanie na oprawy, które zaprezentujemy podczas kolejnych meczów w hali COS Torwar - dodali.

Więcej informacji o wyjeździe i zapisach na niego znaleźć można na facebookowej stronie wydarzenia. Zapraszamy.

ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD I KIBICUJ SIATKARZOM W GDAŃSKU

Zobacz także
  • ONICO AZS Politechnika Warszawska - AZS Częstochowa ONICO AZS Politechnika Warszawska chce zgasić czerwoną latarnię PlusLigi
  • Środkowy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, Andrzej Wrona Andrzej Wrona wrócił do gry!
  • ONICO AZS Politechnika Warszawska podejmie Indykpol AZS Olsztyn "Grać efektownie i zwyciężać". Inżynierowie chcą dostosować się do opraw meczów