Ćwierćfinał Pucharu Polski. ONICO AZS Politechnika podejmie Effectora Kielce

Mecz ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce rozpocznie się o 16.00. Poprowadzą go Maciej Twardowski i Paweł Zajc.

Mecz ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce rozpocznie się o 16.00. Poprowadzą go Maciej Twardowski i Paweł Zajc. (Tomasz Adamaszek)

W środę 4 stycznia ONICO AZS Politechnika Warszawska w meczu 1/8 finału Pucharu Polski podejmie ekipę Effectora Kielce. Do potyczki dojdzie w Arenie Ursynów.
Na tym etapie zmagań o Puchar Polski o awansie do kolejnego decyduje wynik tylko jednego spotkania. Pary i gospodarzy wyłoniono w losowaniu, do którego przed świętami Bożego Narodzenia doszło w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

ONICO AZS Politechnika Warszawska w sezonie 2016/2017 już grała z Effectorem. W meczu pierwszej rundy fazy zasadniczej PlusLigi Inżynierowie zwyciężyli na wyjeździe 3-1. Jak będzie tym razem? Przyjdźcie do Areny Ursynów i przekonajcie się sami.

Mecz ONICO AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce rozpocznie się o 16.00. Poprowadzą go Maciej Twardowski i Paweł Zajc.

Zobacz także
  • Zawodnicy AZS ONICO Politechniki Warszawskiej Siatkarze ONICO AZS Politechniki Warszawskiej witają 2017 rok
  • AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Na zakończenie roku ONICO AZS Politechniki Warszawskiej lekcja siatkówki od Asseco Resovii
  • ONICO AZS Politechnika Warszawska trafiła na Effector Kielce W Pucharze Polski ONICO AZS Politechnika Warszawska zagra z Effectorem Kielce