Orlen Liga. Wiceprezes Siódemki Legionovii: Szczyt formy przyjdzie na kluczową fazę rozgrywek

Przygotowania do nowego sezonu beniaminka ekstraklasy Siódemki Legionovii wkroczyły w decydującą fazę. Debiut w ekstraklasie już 6 października. Rywalem podopiecznych trenera Wojciecha Lalka będzie obrońca tytułu mistrzowskiego - Atom Trefl Sopot. Mecz będzie miał wyjątkową oprawę - czytamy na oficjalnej stronie rozgrywek Orlen Ligi.
Siódemka pod koniec lipca rozpoczęła przygotowania do nadchodzącego sezonu. Do tej pory mistrz pierwszej ligi kobiecej siatkówki zagrał sześć meczów. - Wyniki spotkań towarzyskich nie zachwycają, lecz pamiętajmy, że jesteśmy na pewnym etapie cyklu przygotowawczego. Szczyt formy szykujemy na kluczową fazę rozgrywek Orlen Ligi - zapewnia Marek Bąk, Wiceprezes Siódemki Legionovii w rozmowie z serwisem orlen-liga.pl. - Forma nie może przyjść za szybko, a drużyna w nowym składzie musi się dotrzeć - dodaje Bąk.

Siódemka zadebiutuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. PR Manager klubu, Marcin Kruszyński zachęca do odwiedzania legionowskiej Areny i obiecuje wielkie widowisko w 1. kolejce. - Dla wszystkich będzie to wielkie wydarzenie, a my chcemy podkreślić jego wyjątkowy charakter - mówi Kruszyński. Przygotowujemy się do tego spotkania w od dłuższego czasu. Dzisiaj możemy już powiedzieć, że mecz będzie miał wyjątkową oprawę. Z pewnością fani siatkówki będą zaskoczeni tym, co szykujemy na otwarcie sezonu - dodaje Marcin Kruszyński.