Koniec passy. Dolcan przegrał w Niecieczy

Piłkarze Dolcanu Ząbki przegrali na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 1:3. W ten sposób zakończyła się seria ośmiu zwycięstw z rzędu podopiecznych Roberta Podolińskiego.
Rusz się! Zaplanuj aktywnie weekend w Warszawie

Po środowej wygranej w Ząbkach z Zawiszą Bydgoszcz podopieczni Roberta Podolińskiego awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Było to ósme zwycięstwo z rzędu piłkarzy Dolcanu, którzy są rewelacją rundy wiosennej I ligi i włączyli się do walki o awans do ekstraklasy.

W niedzielę Dolcan przegrał na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 1:3, która umocniła się w czubie tabeli. Pierwszego gola w 13. minucie strzelił Szymon Sobczak. Po przerwie wynik podwyższył Słowak Vojtech Horvath.

Tuż przed końcem za sprawą rezerwowego Bartosza Wiśniewskiego Dolcan strzelił kontaktowego gola. Gości złudzeń pozbawił Dariusz Pawlusiński, który ustalił wynik meczu.

Kolejny mecz Dolcan zagra 5 maja u siebie z Flotą Świnoujście. Początek o 12:15.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Dolcan Ząbki 2:1 (1:0)

Sobczak (13.), Horvath (48.), Pawlusiński (90.) - Wiśniewski (89.)