Siódemka Legionovia pozyskała dwie nowe siatkarki. Z Serbii

Przyjmująca Tamara Rakić i rozgrywająca Olga Raonic w przyszłym sezonie Orlen Ligi będą występowały w Siódemce Legionovia. Wcześniej klub potwierdził, że nowym trenerem zostanie Maciej Kosmol.
Rusz się. 32 imprezy w weekend w Warszawie i okolicach

31-trener w poprzednim sezonie prowadził zespół Budowlanych Łódź. Kosmol pracę w Legionovii będzie łączył z funkcją drugiego szkoleniowca reprezentacji Polski. Siatkarki z Legionowa jako beniaminek dopiero po barażach utrzymały się w Orlen Lidze.

Oprócz zatrudnienia nowego trenera klub dokonał już pierwszych transferów. W przyszłym sezonie w Legionovii będzie występowała Tamara Rakić. 26-letnia przyjmująca z Serbii ostatni sezon spędziła w rosyjskiej ekstraklasie. Jako zawodniczka Crveny Zvezdy Belgrad zdobyła mistrzostwo i Puchar Serbii. Występowała też m.in. w Pucharze CEV, Lidze Mistrzyń i Lidze Europejskiej.

Nową rozgrywającą została Olga Raonić. 26-letnia Serbka o miejsce w składzie będzie walczyła z Kingą Bąk. Raonić ma na swoim koncie 15 meczów w reprezentacji narodowej. Występowała m.in. w lidze serbskiej (ZOK Radnicki Belgrad i Dinamo Azotara), niemieckiej (VC Wiesbaden) i greckiej (Aris Saloniki).