Sport.pl

Dolcan Ząbki nie przedłużył kontraktu z Patrykiem Koziarą

Patryk Koziara nie jest już piłkarzem Dolcanu Ząbki. Obowiązujący do 30 czerwca kontrakt z 22-letnim pomocnikiem nie został przedłużony.
Rusz się. Bieg wokół Narodowego, piknik na Agrykoli. Co jeszcze w Warszawie?

Koziara był piłkarzem Dolcanu od 2010 roku. Przez pierwszy sezon był podstawowym zawodnikiem. Ale jak trenerem Dolcanu został Robert Podoliński, to Koziara musiał pogodzić się z rolą rezerwowego.

Umowa Koziary z Dolcanem wygasła 30 czerwca, ale zarówno klub jak i sam zawodnik nie byli zainteresowani dalszą współpracą - informuje serwis dolcan-zabki.pl. Od 1 lipca Koziara jest wolnym zawodnikiem.

Koziara jest wychowankiem OSiR-u Targówek, potem występował w juniorach Polonii Warszawa. W 2008 roku trafił do Legii Warszawa, gdzie po kilku miesiącach gry w Młodej Ekstraklasie został przyłączony do pierwszej drużyny. Ale w Legii kariery nie zrobił. W barwach stołecznego klubu zagrał tylko w dwóch spotkaniach Pucharu Polski.

Dolcan od 24 czerwca przygotowuje się do nowego sezonu. W sobotę rozegrał dwa sparingi. W pierwszym meczu przegrał z Widzewem Łódź 1:2, a w drugim spotkaniu uległ Zniczowi Pruszków 0:3.

Więcej o: