I liga. Dolcan podejmie kandydata do awansu. Czy okaże się gościnny?

W niedzielę szlagierowe spotkanie zaplecza T-Mobile Ekstraklasy. Dolcan podejmie w Ząbkach Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. Tę samą, która w zeszłym roku przerwała zwycięską passę Dolcanu, ogrywając zespół Roberta Podolińskiego 1:3.
Rusz się! Sprawdź, jakie wydarzenia sportowe czekają na Ciebie w weekend

Termalica była z resztą lepsza także w pierwszym meczu. W 9. kolejce po ładnym golu Dariusza Pawlusińskiego wygrała w Ząbkach 1:0. Mimo dwóch zwycięstw z Dolcanem i dobrej postawy w ciągu całego sezonu, "Słoniom" nie udało się awansować do elity. W tym roku ma być inaczej - po to do niewielkiej małopolskiej miejscowości ściągnięto m.in. trenera Duszana Radolsky'ego, Sebastiana Olszara czy Grzegorza Kasprzika.

Ale w podwarszawskiej miejscowości pałają żądzą w rewanżu za zeszłosezonowe porażki i nikt w Ząbkach nie bierze pod uwagę porażki. Spotkanie anonsowane jest jako "konfrontacja jesieni". - Chciałbym, żeby tak było, ale najważniejsza jest nasza wygrana - powiedział "Przeglądowi Sportowemu" trener Podoliński.

Początek meczu o 12.15. Przypuszczalny skład Dolcanu (za oficjalną stroną klubu):

Rafał Leszczyński - Rafał Zembrowski, Piotr Klepczarek, Rafał Grzelak - Kamil Mazek, Szymon Matuszek, Bartosz Osoliński, Grzegorz Piesio, Damian Świerblewski - Bartosz Wiśniewski, Dariusz Zjawiński

Więcej o sporcie warszawskim i podwarszawskim na Facebooku Warszawa.sport.pl