Sport.pl

KPR zagra w Legionowie sparing z Vive Kielce

Beniaminek PGNiG Superligi, KPR Legionowo, w środę 28 sierpnia rozegra w Arenie Legionowo sparingowy mecz z mistrzem Polski Vive Kielce. Spotkanie rozpocznie się o 18 i wygląda na to, że utytułowani goście przystąpią do niego w niemal najsilniejszym składzie.
Imprezy sportowo-rekreacyjne w Warszawie i okolicach w jednym miejscu. Sprawdź!

Przyjazd Vive, które w minionych pięciu sezonach czterokrotnie zdobywało mistrzostwo Polski, a ostatnio wystąpiło w Final Four Ligi Mistrzów, będzie dla kibiców w Legionowie atrakcją, bo KPR w dotychczasowych meczach towarzyskich tylko raz zaprezentował się własnej publiczności - w spotkaniu z białoruską Victorią Regia Mińsk. KPR ten mecz wygrał, podobnie jak cztery inne spotkania z Warmią Olsztyn, Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka, Czarnymi Olecko i AZS AWF Biała Podlaska.

Ligę KPR zainauguruje 7 września wyjazdowym meczem z Tauronem Stal Mielec. Beniaminek ma większe ambicje niż tylko utrzymanie. - Działacze nie wywierają na nas żadnej presji, my sami stawiamy sobie cel maksimum. Są nim play- offy . A w nich chcemy poszukać swojej szansy na dobry wynik - mówi trener Jarosłąw Cieślikowski.

Warszawa.sport.pl na Facebooku. Dołącz do nas!

Więcej o: