Dolcan rozgromił GKS Tychy i został liderem pierwszej ligi

4:0 wygrał w środę Dolcan Ząbki z GKS Tychy i wrócił na pozycję lidera pierwszej ligi. Podwarszawski zespół zdobył 10 punktów w czterech spotkaniach i ma bilans bramek 12-2.
Imprezy sportowo-rekreacyjne w Warszawie i okolicach w jednym miejscu. Sprawdź!

Dolcan przeważał od początku meczu, ale bramkę strzelił dopiero w 29. minucie - na 1:0 do siatki trafił Grzegorz Piesio, który wykorzystał sytuację w polu karnym po podaniu z rzutu wolnego od Bartosza Osolińskiego.

Kolejne bramki padały po przerwie - najpierw, w 59. minucie, Paweł Tarnowski dobił swój własny strzał po ładnym rajdzie, a 20 minut później, też dobitką, bramkarza gości pokonał w swoim debiucie w Dolcanie Mateusz Długołęcki. Wynik, w 87. minucie, ustalił Piesio.

W niedzielę, w spotkaniu 5. kolejki, Dolcan zagra na wyjeździe ze skutecznym beniaminkiem Wisłą Płock, która zajmuje drugie miejsce w tabeli (osiem punktów w czterech meczach).

Warszawa.sport.pl na Facebooku. Dołącz do nas!