Sport.pl

Olga Raonić: Wierzę, że zagramy w play-off

- Wierzę, że będziemy grać w play-off, a potem wszystko jest możliwe - mówi pozyskana przed sezonem, nowa rozgrywająca Siódemki SK Bank Legionovii Legionowo, Olga Raonić.


Przed sezonem do ekipy z Legionowa dołączyły m.in. Tamara Rakić, Berenika Tomsia, Anna Rybaczewski, Lauren Barfield i Olga Raonić. Siatkarki od początku sierpnia przygotowują się do rozpoczynających się w październiku rozgrywek Orlen Ligi. Ostatnie dwa tygodnie spędziły na zgrupowaniu w Szczyrku.

- Jak tak patrzę, to myślę, że liga będzie bardzo silna i ciekawa, podobnie silna i ciekawa będzie nasza drużyna mówi 27-letnia Raonić , która do Legionowa trafiła z NIS Spartak Subotica. Serbka na pozycji rozgrywającej rywalizować będzie z Kingą Bąk. - Dla mnie ważne jest, aby mieć dobry kontakt i relacje z Kingą. Postaram się prezentować w jak najlepszy sposób, a to trener ma zdecydować, która z nas zagra -przyznaje.

Legionovia pierwszy mecz sezonu Orlen Ligi zagra 5 października. Na wyjedzie zmierzy się z wicemistrzem Polski Tauronem MKS-em Dąbrowa Górnicza. - Wierzę, że będziemy grać w play-off, a potem wszystko jest możliwe - kończy Raonić.

Więcej o: