Sport.pl

Trener Dolcanu: To media i kibice zrobili z nas zespół, który może awansować

PRZEGLĄD PRASY. To media i kibice zrobili z nas zespół, który może awansować. My nie rozmawiamy w szatni o tym, czy zagramy w następnym sezonie w ekstraklasie czy nie. Trzeba mierzyć siły na zamiary - powiedział w rozmowie ?Faktem? Robert Podoliński, trener Dolcanu Ząbki.


Dolcan w sobotę zremisował bezbramkowo z Chojniczanką Chojnice. W ostatnich pięciu spotkaniach zdobył zaledwie trzy punkty. Po rundzie jesiennej zajmuje siódme miejsce w tabeli pierwszej ligi. Podoliński za taki stan rzeczy obarcza kontuzje, które od września prześladują jego zespół.

Po świetnej rundzie wiosennej poprzedniego sezonu i udanym starcie w bieżących rozgrywkach sporo osób stawiało Dolcan w gronie kandydatów do awansu. - To media i kibice zrobili z nas zespół, który może awansować - mówi w rozmowie z "Faktem" Podoliński.

- My nie rozmawiamy w szatni o tym, czy zagramy w następnym sezonie w ekstraklasie czy nie. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Wiemy, na co nas stać, chcemy wygrywać każde spotkanie, ale tak jak mówię, nie rozmyślamy o awansie - dodaje.

W tym roku Dolcan rozegra jeszcze jedno spotkanie z Olimpią Grudziądz. - Zawsze walczymy o trzy punkty i tym razem nie będzie inaczej. Chcemy zakończyć ten rok w dobrych humorach - zapowiada Podoliński.

Początek spotkania w sobotę o 12 na stadionie w Ząbkach.

Warszawa.sport.pl na Facebooku. Dołącz do nas!

Więcej o: