W końcu zwycięstwo! Siódemka Legionovia pokonuje Pałac Bydgoszcz

Po trzech porażkach z rzędu Siódemka SK Bank Legionovia przerwała czarną serię, wygrywając z ostatnim w tabeli Orlen Ligi Pałacem Bydgoszcz 3:0.

Zwycięstwo nad Pałacem nie przyszło łatwo. W pierwszym secie Legionovia prowadziła już 19:14, by pozwolić bydgoszczankom na objęcie prowadzenia 21:22. Przez moment wydawało się, że pierwszy set będzie koszmarnym streszczeniem całego sezonu Legionovii, ale ostatecznie udało się go wygrać do 23 - relacjonuje mecz Siódemki serwis legionovia.pl.

Drugi set rozpoczął się dobrze dla Legionovii, która prowadziła 7:3. Ale na drugiej przerwie technicznej o jeden punkt prowadziły już bydgoszczanki. Z każdą kolejną minutą ich przewaga rosła, dochodząc do wyniku 20:24. Siatkarki Pałacu miały cztery piłki setowe, ale wtedy stało się coś, czego nikt w Arenie Legionowo się nie spodziewał. Pięć kolejnych punktów zdobyły "Lalki", by ostatecznie, na wygrać seta 29:27.

W trzecim secie zawodniczki Pałacu nie zdołały się otrząsnąć. Siódemka kontrolowała całą partię, wygrywając do 21. MVP meczu została Aleksandra Wójcik, ale równie dobry mecz zagrała Karolina Szymańska.

Siatkarki z Legionowa po tym meczu awansowały na 8. miejsce w tabeli Orlen Ligi. Do końca rundy zasadniczej mają do rozegrania jeszcze dwa mecze, z dwiema najlepszymi drużynami sezonu - KPS Chemik Police i Atom Trefl Sopot.

Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 29:27, 25:21)

Warszawa.sport.pl na Facebooku. Dołącz do nas!