Druga porażka w sezonie. Koszykarze Legii przegrywają w Inowrocławiu

Po 16 zwycięstwach z rzędu koszykarze Legii Warszawa w sobotę ponieśli drugą porażkę w sezonie. Liderzy II ligi grupy A przegrali z trzecią w tabeli KSK Notecią Inowrocław 62:85.

Koszykarze Legii w ósmej kolejce rozgromili Noteć aż 89:57. W sobotę w Inowrocławiu było jednak o wiele trudniej. Podopieczni Piotra Bakuna słabo zaczęli mecz. Po czterech minutach przegrywali 4:15, ale otrząsnęli się i na początku drugiej kwarty celną trójką Mikołaj Motel doprowadził do remisu.

Niestety, drugą część meczu warszawianie zaczęli jeszcze gorzej niż pierwszą. Niecelny rzut Damiana Zaperta był początkiem problemów. W trzeciej kwarcie legioniści - zdobywając tylko dziewięć punktów - zostali zdemolowani przez ekipę z Inowrocławia, która rzuciła aż 30 oczek.

Legia ostatecznie przegrała z Notecią 62:85. Była to dopiero druga porażka zespołu Bakuna w tym sezonie. Pierwszą warszawianie ponieśli ponad cztery miesiące temu, przegrywając w Warszawie z Muszkieterami Nowa Sól.

Legioniści mimo przegranej w Inowrocławiu są na pierwszym miejscu w tabeli II ligi grupy A. Za tydzień podejmować będą ostatnie w tabeli Wybrzeże Korsarz Gdańsk. Początek spotkania w hali na Bemowie w sobotę o 18.

KSK Noteć Inowrocław - Legia Warszawa 85:62 (25:22, 16:17, 30:9, 14:14)

Warszawa.sport.pl na Facebooku. Dołącz do nas!