Pewne i wysokie zwycięstwo Dolcanu w Legnicy

W sobotę podopieczni Roberta Podolińskiego wygrali 3:0 w Legnicy z Miedzią i dalej pozostają na czwartej pozycji w tabeli ze stratą trzech punktów do miejsca gwarantującego awans do ekstraklasy.

Dolcan strzelanie w Legnicy rozpoczął w pierwszej połowie. W 36. minucie rzut karny wykorzystał Dariusz Zjawiński. Kolejne gole padały po przerwie. A strzelili je Grzegorz Piesio i wypożyczony z Legii to końca sezonu Tomasz Prejs.

- Dotychczas Miedź wygrywała z nami, kiedy chciała i jak chciała. W zeszłej rundzie to nawet mierzący chyba niecałe 160 cm Garuch strzelił nam bramkę głową - to już były futbolowe jaja - przypomniał po meczu Podoliński.

I dodawał: - W końcu udało mi się w Legnicy wygrać. Niektórzy twierdzą, że rozmiar nie ma znaczenia. Ja po dzisiejszym meczu twierdzę dokładnie odwrotnie, bo wygrać w Legnicy 3:0 nie zdarza się ani każdemu, ani co tydzień. Raczej raz na rundę.

Za tydzień do Ząbek przyjedzie Górnik Łęczna. Początek spotkania 4 maja o 12.15.

Warszawa.sport.pl na Facebooku. Dołącz do nas!