Sport.pl

"Let's go on Broadway". W sobotę darmowy festiwal fitnessu

Cieszący się dużą popularnością darmowy festiwal fitness na Ursynowie obchodzi mały jubileusz. W najbliższą sobotę w Arenie Ursynów odbędzie się jego 15. edycja.
Tym razem impreza odbędzie się pod hasłem "Let's go on Broadway". Amatorzy zajęć fitness będą mogli bawić się do muzyki ze znanych musicali. Prezenterzy przygotowali żywiołowe lekcje, podczas których każdy będzie mógł poznać elementy tańca jazzowego i rewiowego.

Wieczór rozpocznie Marcin Zierałko z lekką i pełną energii choreografią na miarę Broadwayu. Kolejną lekcję, która przeniesie uczestników w świat prawdziwej sceny musicalowej zaprezentuje Kaja Delewska, a następną "Rhythm & soul" znana z siły i niespożytej energii Katarzyna Zaklikowska. Finał imprezy to aż dwugodzinna "Zumba", która obecnie bije rekordy popularności w klubach fitness. "Zumbę" poprowadzą wspólnie Michał Kurpet, Asia Wesołowska i Oktawian Zagórski.

Podczas imprezy odbędzie się konkurs na najbardziej szalone przebranie kojarzące się z klimatem Broadway'u i loteria z nagrodami.

Wcześniej odbędą się zawody sprawnościowe dla mężczyzn. Będzie można spróbować swoich sił m.in. w jeździe na rowerku na czas, podciąganiu na drążku czy skokach na skakance.

Aby wziąć udział w darmowym festiwalu fitness, należy zarejestrować się pod adresem mailowym festiwal.fitness@ucsir.pl. Więcej informacji na stronie: www.festiwal.ucsir.pl.

Program festiwalu:

15.00 Zawody sprawnościowe dla mężczyzn

17.00 Let's go on Broadway - Marcin Zierałko

18.00 Musical Dance - Kaja Delewska

19.00 Rhythm & Soul - Katarzyna Zaklikowska

20.00 Zumba -: Michał Kurpet, Asia Wesołowska, Oktawian Zagórski

Sobota 31 marca, początek o godz. 17. Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122, wstęp wolny, więcej informacji na stronie www.festiwal.ucsir.pl.

Organizujesz imprezę sportową w Warszawie? Daj nam znać na adres:wawasport@agora.pl . Zobacz nasz kalendarz imprez sportowych.

Więcej o: