Rolkarze znów górą w plebiscycie na sportowe wydarzenie miesiąca

Najpopularniejszą ostatnio dyscypliną sportową w Warszawie jest jazda na rolkach. Tak przynajmniej wynika z plebiscytów na sportowe wydarzenie miesiąca organizowanych przez serwis warszawa.sport.pl.
Podobnie jak miesiąc wcześniej, sportowym wydarzeniem maja w stolicy, zdaniem internautów, był przejazd rolkarzy Nightskating Warszawa. Trzecia edycja imprezy nie dość, że znów pobiła rekord frekwencji (prawie 1400 osób), to dodatkowo odbyła się pod hasłem "Karnawał na kółkach" i przyciągnęła sporo rolkarzy w przebraniach.

Już wiemy, że następny przejazd zaplanowany na 14 czerwca również będzie wyjątkowy. Podczas Euro Nightskating uczestnicy przebiorą się w barwy reprezentacji, którym kibicują podczas mistrzostw Europy i znów będą chcieli pobić rekord frekwencji.

Drugie miejsce w naszym plebiscycie zajął wyczyn drużyny futbolu amerykańskiego Warsaw Spartans, która może się obecnie poszczycić serią 11 zwycięstw w lidze. Trzecie miejsce w głosowaniu zajęli młodzi legioniści, którzy wywalczyli pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.

Więcej o: