Sport.pl

Rekordowy Nightskating Warszawa sportowym wydarzeniem wakacji

msz
05.09.2012 , aktualizacja: 05.09.2012 12:53
A A A
Najwięcej głosów internautów w plebiscycie na profilu Warszawa.sport.pl na Facebooku na sportowe wydarzenie wakacji w stolicy otrzymała rekordowa edycja przejazdu rolkarzy Nightskating Warszawa.
Na wydarzenie sportowe wakacji w Warszawie można było głosować na naszym profilu na Facebooku do środy do godz. 12. Najwięcej głosów (519) zdobyła dziewiąta edycja wieczornego przejazdu na rolkach przez miasto Nightskating Warszawa. 30 sierpnia na ulice stolicy wyjechała rekordowa liczba 1766 rolkarzy - to wynik lepszy o ponad 200 osób od poprzedniego.

Drugie miejsce w głosowaniu zajął Superfinał polskiej ligi futbolu amerykańskiego na Stadionie Narodowym (407 głosów). 15 lipca Seahawks Gdynia pokonali na Stadionie Narodowym Warsaw Eagles i po raz pierwszy zdobyli mistrzostwo Polski.

Lipcowe zawody w zjeździe na longboardach - Longboard Doping - zajęły w plebiscycie trzecie miejsce (119 głosów). Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do głosowania za miesiąc na sportowe wydarzenie września.

Zobacz także
  • Mistrzostwa świata w footbagu w Warszawie. Polacy w czołówce
  • Smolna: Marcin Iwo Kosiński podczas turnieju "Hoops with Kicks" Agrykola, Wilanowska czy 321? Wybieramy Top 5 boisk do koszykówki w Warszawie
  • Agnieszka Radwańska Na Legii szukamy nowej Radwańskiej
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX