Warszawa, śnieg i biegówki. Gdzie można już biegać na nartach?

Jeszcze nie wszędzie są dobre warunki do biegania na nartach, ale sezon dla miłośników biegówek powoli rozkręca się.
W ubiegłym sezonie zimowym na śnieg musieliśmy bardzo długo czekać. Tym razem na początku grudnia w Warszawie go nie brakuje. To świetna wiadomość dla fanów biegania na nartach. W niedzielę o godz. 11 nastąpi otwarcie sezonu biegówkowego na Młocinach. W miarę dobre warunki leżą na połowie pętli w Parku Młocińskim, więc można biegać. Na miejscu można wypożyczyć narty i wziąć udział w zajęciach z instruktorem. Więcej informacji na Facebooku.

W poniedziałek sezon mają rozpocząć narciarze na Targówku. Jeśli tylko warunki będą odpowiednie, to pierwsze spotkanie tej zimy rozpocznie się o godz. 20 w Parku Bródnowskim. Bezpłatne zajęcia mają się odbywać regularnie w poniedziałki i czwartki. Więcej informacji na Facebooku.

W Międzylesiu biegacze będą się spotykać w środy. Inauguracja sezonu narciarskiego w najbliższą środę o godz. 19. Więcej informacji na Facebooku.

Na większe opady śniegu czeka filia Biegówek w Międzylesiu, czyli Biegówki na Choszczówce. Narciarze będą się tam spotykać na terenie restauracji "Dziki Zakątek". Więcej informacji na Facebooku.

Również w Wesołej jest jeszcze za mało śniegu, aby odpowiednio przygotować ślady do biegania, ale Towarzystwo Narciarskie Biegówki wspólnie z dzielnicą już od dawna ma plany nowych tras przy hipodromie. Więcej informacji na Facebooku.

Masz informacje o nowych trasach biegowych dla narciarzy w Warszawie? Daj nam znać na adres wawasport@agora.pl.