Fundacja Realu Madryt organizuje pierwsze zimowe obozy. Dwa turnusy w Warszawie!

Na przełomie stycznia i lutego oraz w lutym Fundacja Realu Madryt organizuje dwa turnusy obozu sportowo-edukacyjnego na obiektach Warszawianki. Oprócz zajęć piłkarskich w programie przewidziana jest także nauka języka hiszpańskiego. W każdym z turnusów udział może wziąć 100 uczestników i uczestniczek. Chcesz wygrać miejsce na obozie Realu? Weź udział w konkursie.
GŁOSUJ! WARSZAWA.SPORTOWIEC.2012 - MAJEWSKI, LJUBOJA, KTOŚ INNY?

Do rozdania mamy trzy miejsca na obozach Realmadrid Campusexperience na wybrany przez zwycięzców turnus w Warszawie. Do tego w konkursie na Facebooku Warszawa.sport.pl będzie można wygrać pięć gier FIFA 2013. Pierwsze pytanie konkursowe zadamy w sobotę 29 grudnia o 12. Kolejne - 3 i 8 stycznia.

Fundacja Realmadrid Campus Experience wspólnie z Fundacją Rozwoju Edukacji i Sportu organizowała dotychczas tylko obozy letnie. Ostatnia edycja odbyła się w czterech miejscowościach: Gdyni, Piszu, Tworzyjankach oraz Krakowie. Udział wzięło 210 dzieci z całej Polski w wieku od 7 do 17 lat. W trakcie dziewięciodniowych obozów odbyło się łącznie 27 godzin treningów piłkarskich i tyle samo godzin nauki języka hiszpańskiego.

Teraz fundacja Realu przyjeżdża z obozami do Warszawy - turnusy zorganizowane zostaną w terminach 26 stycznia - 1 lutego oraz 3-9 lutego. Poza tym odbędzie się także turnus w Gdyni - w dniach 12-18 lutego.

Uczestnicy obozów wezmą udział w treningach piłkarskich prowadzonych przez trenerów fundacji, a w czasie wolnym od treningów będą uczyć się języka hiszpańskiego. Do dyspozycji uczestników będą najnowocześniejsze obiekty Warszawianki. Wszyscy uczestnicy zostaną wyposażeni w stroje sportowe Realmadrid Campus Experience. Dla najbardziej aktywnych uczestników przewidziane są certyfikaty i dyplomy.

Organizacja piłkarskich obozów zimowych i letnich pozwoli Fundacji Realu Madryt zebrać pieniądze na rozwój działalności w Polsce. Dzięki środkom pozyskanym z organizacji obozów fundacja może realizować swoje cele i misję: edukować młodzież, poszerzać horyzonty, pomagać wyjść z biedy i problemów socjalnych oraz promować zdrowy tryb życia.

Warszawskie turnusy zostaną poprzedzone turniejem dla dzieci, który odbędzie się 12 stycznia na Warszawiance.

Zapisów można dokonywać na stronie internetowej Campy.com.pl.