Sport.pl

El. MŚ 2014. Mecz Polska - Ukraina na doskonałej murawie

dsz, PAP
22.03.2013 , aktualizacja: 22.03.2013 12:40
A A A

22.03.2013, godzina 20:45

Polska

  • na żywo
Mecz eliminacji mistrzostw świata Polska - Ukraina na Stadionie Narodowym odbędzie się pod zamkniętym dachem. - Podczas spotkania z delegatem FIFA nie było co do tego wątpliwości - powiedział dyrektor ds. komunikacji w spółce PL.2012+ Mikołaj Piotrowski. Relacja Z Czuba i na żywo od 20.30 w Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live. Transmisje w Polsacie Sport i TVP.
- Wszyscy są bardzo zadowoleni ze stanu murawy. Tym razem wykazaliśmy się przezornością. Mieliśmy prognozy pogody i dach został zamknięty już 5 marca. Dzięki temu trawa miała doskonałe warunki do wzrostu - dodał.

Powodów do niepokoju nie wywołuje również zbierający się na dachu śnieg.

- To nie jest problem. Ten dach jest w stanie wytrzymać znacznie większe obciążenie. Czujniki informują nas o grubości oraz masie pokrywy śnieżnej. Nawet przez moment wartości nie zbliżyły się do poziomów ostrzegawczych, o alarmowych nie wspominając - wyjaśnił Piotrowski.

Mecz z Ukrainą rozpocznie się o godz. 20.45. Organizatorzy spodziewają się pełnych trybun, czyli 57 747 widzów.

Kommiersant-Ukraina bije na alarm

Reprezentacja Ukrainy, która zajmuje przedostatnie miejsce w grupie H eliminacji MŚ, nie ma się już dokąd wycofywać. Musi zrobić wszystko, by dzisiejsze spotkanie z Polakami w Warszawie wygrać - czytamy w gazecie.

Zobacz także

Zobacz więcej na temat:

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX