Sport.pl

W sobotę startuje "Wiosenny Narodowy": fitness, rolki i longboardy

Warsztaty fitness na płycie stadionu, dmuchana ścianka wspinaczkowa, rolki, longboardy i speed paintball - to tylko niektóre atrakcje akcji Wiosenny Narodowy, która rozpocznie się w sobotę 22 marca na Stadionie Narodowym.
Największe w Polsce lodowisko ustawione na płycie stadionu przyciągnęło podczas akcji Zimowy Narodowy ponad 100 tys. osób. Teraz operator obiektu liczy na powtórzenie sukcesu podczas wiosennej edycji. Co ma przyciągnąć ludzi na Stadion Narodowy?

Między innymi treningi fitness, w których jednocześnie będzie mogło wziąć udział kilkaset osób. Zajęcia prowadzone będą w godzinnych turach, od godziny 10 do 20 w soboty (22 i 29 marca) i od 10 do 18.30 w niedziele (23 i 30 marca). Wśród różnorodnych warsztatów fitness warto wymienić pilates, bikini fit, salsa czy catchers dance - nowatorskie zajęcia bazujące między innymi na hip hop dance.

- Wiosenny Narodowy to nie tylko ćwiczenia na płycie. Na boisku treningowym obok stadionu proponujemy szybką i dynamiczną grę łączącą elementy taktyki ze świetną zabawą - speed painball. Obok zapraszamy do strzelnicy i na dmuchaną, siedmiometrową ściankę wspinaczkową. Fanom rolek i longboardów udostępniamy na warsztaty, pokazy i zawody promenadę zewnętrzną stadionu - mówi rzecznik operatora stadionu Mikołaj Piotrowski. - Stadion to otwarta przestrzeń, miejsce dla każdego. Warto rozpocząć aktywnie wiosnę na Stadionie Narodowym - dodaje Piotrowski.

Aby wejść na teren stadionu, trzeba kupić bilet za 5 zł (można to zrobić też przez internet). Zajęcia fitness kosztują 10 zł. Więcej informacji na stronie Stadionu Narodowego.

Więcej o: