Sport.pl

Warsaw Eagles wydają "Extra Point" - miesięcznik o futbolu

Relacje z meczów w Polsce i na świecie, felietony korespondentów zagranicznych, rubryka poświęcona zasadom gry, szafa cheerleaderki, testy sprzętu, trening z przykładami ćwiczeń, a także karty futbolowe dla kolekcjonerów - od 28 stycznia w Empikach można kupować futbolowy magazyn "Extra Point" wydawany przez Warsaw Eagles.


"Extra Point" to pierwszy w Polsce drukowany miesięcznik o futbolu amerykańskim. Na rynku pojawił się w połowie ubiegłego w sprzedaży internetowej i podczas meczów Eagles. Teraz miesięcznik można znaleźć we wszystkich sklepach sieci Empik.

- Nie trudno zauważyć, że istniejące na polskim rynku magazyny oraz dzienniki sportowe podejmują temat futbolu amerykańskiego tylko przy okazji meczów ligowych oraz dużych eventów, czyli wciąż zbyt rzadko. Do tej pory brakowało czasopisma dedykowanego tej tematyce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska futbolowego, stworzyliśmy "Extra Point" - mówi Jacek Śledziński, menedżer Eagles.

"Extra Point" to czasopismo przeznaczone dla kibiców, zawodników, sędziów i trenerów, ale także dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. W każdym numerze znajdą się stałe rubryki, takie jak relacje z meczów w Polsce i na świecie, felietony korespondentów zagranicznych, rubryka poświęcona zasadom gry, szafa cheerleaderki, testy sprzętu, trening z przykładami ćwiczeń, a także karty futbolowe dla kolekcjonerów.

Więcej o:
Komentarze (1)
Warsaw Eagles wydają "Extra Point" - miesięcznik o futbolu
Zaloguj się
 • morfeusz_1

  Oceniono 1 raz 1

  Nareszcie. Jestem pewien że Warsaw Eagles nabiorą w tym sezonie rozpędu. Trzeci tytuł Mistrza Polski czeka.
  Powodzenia !

  pzdr morfi
  --
  www.warsaweagles.com/pl/kibice/facebook/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX