5XL, czyli wielka rekrutacja do Warsaw Eagles

W ramach Narodowego Dnia Sportu organizowana jest rekrutacja do drużyny futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles. Sprawdzić będzie mógł się każdy chętny, a szanse dostania się do zespołu są bardzo duże.


W ramach promocji zdrowego trybu życia oraz Narodowego Dnia Sportu w niedzielę 27 października 2013 roku odbędzie się rekrutacja do Warsaw Eagles, najstarszej drużyny futbolu amerykańskiego w Polsce. W testach szybkościowych i sprawnościowych może wziąć udział każda osoba powyżej 12. roku życia. Najbardziej poszukiwani są zawodnicy, którzy trenują inne dyscypliny sportowe oraz osoby 5XL - masywne i potężne, niemogące się odnaleźć w innych sportach - futbol to gra właśnie dla Was!

Phillip Dillon, dyrektor sportowy Warsaw Eagles, oraz sztab szkoleniowy Orłów będzie przyglądać się uczestnikom rekrutacji oraz analizować ich wyniki i osiągnięcia. Na podstawie wieku, predyspozycji oraz wyników testów nowi zawodnicy zostaną przydzieleni do jednej z czterech grup treningowych.

Wszystkich zainteresowanych klub zaprasza między 14.15 a 17 na boczne boisko Polonii, ul. Konwiktorska 6. Więcej informacji na temat zgłoszeń można znaleźć na profilu facebookowym Warsaw Eagles.

Zaplanowany jest również drugi termin rekrutacji. Odbędzie się ona 10 listopada 2013 roku na hali sportowej WOSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40, w godzinach 12-15.

Warszawa.sport.pl na Facebooku. Dołącz do nas!