Sport.pl

Rajd Barbórka. Zgłosiło się 96 załóg

Do sobotniego 51. Rajdu Barbórka zgłosiło się 96 załóg - podał serwis Autoklub.pl. W najmocniejszej klasie 3 wystartuje 56 kierowców, w tym sześciu w samochodach WRC.


Mistrzowie Polski Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran wsiadają do subaru imprezy, Tomasz Kuchar z Danielem Dymurskim wystartują w peugeocie 207 S2000, a Maciej Rzeźnik pojedzie citroenem xsarą WRC. Do takiego samego auta wsiądzie Filip Nivette. Natomiast Michał Sołowow z Chrisem Pattersonem pojadą fordem fiestą WRC. Szymon Ruta zapowiedział focusa WRC, Hubert Ptaszek poprowadzi skodę fabię WRC, a Krzysztof Oleksowicz wystąpi w subaru WRC Project. Więcej o kierowcach i ich samochodach - w serwisie Autoklub.pl.

Rajd Barbórka rozpocznie się od piątkowych kwalifikacji, których początek zaplanowano na 19.10 na Autodromie na Bemowie. W sobotę kierowcy dwa razy przejadą odcinki: Park Militarny Rembertów, Twierdza Cytadela i ponownie Autodrom Bemowo. O godz. 17 rozpoczną się przejazdy pokazowe na ul. Karowej, początek Kryterium Asów o 18.30.

Więcej o: