Challenge Cup siatkarzy. Triumf Tytana AZS Częstochowa

wm
31.03.2012 14:14
A A A

Puchar Challenge nie dla siatkarskiej Politechniki, która przegrała w finale z Tytanem AZS Częstochowa (Fot. Przemek Wierzchowski /Agencja Gazeta)

Tytan AZS Częstochowa pokonał AZS Politechnikę Warszawską w finale Challenge Cup siatkarzy. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był złoty set, w którym gospodarze wygrali 18:16.

31.03.2012, godzina 14:30

Tytan AZS Częstochowa

• na żywo
Komentarze (12)
  • Gość: elibre

Oceniono 13 razy 5

Niesamowity mecz!!! Szkoda Warszawy i błędu sędziego w tak ważnym momencie. Gratulacje dla Częstochowy!

• k2i

Oceniono 8 razy 2

BRAVo AZS Częstochowa, może i sędzia pomógł ale myślę że to jednak warszawka sie tutaj odezwała... Częstochowie ten puchar się należał za nieprzerwane reprezentowanie Polski w pucharach od ponad 20stu lat....takiej passy nie ma w polsce żaden klub

• Gość: Tygi

Oceniono 1 raz 1

Niesamowite nerwy, poziom meczu może nie był specjalnie wysoki, ale emocje jak zwykle w przypadku AZS-u ogromne :-) Częstochowa co najmniej przez najbliższy rok będzie jedną z 3 stolic europejskiej siatkówki. Zasłużyli sobie na to, gratulacje!!!
    Powodzenia w przyszłym sezonie.

• lomka

Oceniono 5 razy 1

Mimo notorycznych pomyłek pary sędziowskiej na korzyść Wawy (co nawet stronniczy też dla Politechniki komentatorzy TV wskazali) Puchar jest Cze-wy.
    Media ani rozgoryczeni kibice Wawy (jedno i to samo czasem) nie zmieni tego stanu.
    Tyle lat czekania po Płomieniu nie Mosto czy jakaś tam Skra ma Puchar dla tego Kraju.

• Gość: PATRYK123

Oceniono 4 razy -4

8:12: Kamiński zablokowany. Rośnie prowadzenie gospodarzy.
    CHYBA GOŚCI

• winku

Oceniono 30 razy -8

Sędzia odebrał Warszawie zwycięstwo. Cóż, Częstochowianie na pewno nie czują radosnego smaku pucharu, który po prostu im się nie należy :/
    Po pięknym zwycięstwie Tytana w pierwszym meczu i dwóch setach drugiego, reszta spotkania należała do Inżynierów.