Legia w pierwszym zimowym sparingu pokonała FC Aarau. MINUTA PO MINUCIE

• wtorek, 22 stycznia 2013
  • 90. min.

Koniec meczu. Legia wygrała 4:2.

• 81. min.

Na boisku zrobiło się dość ostro. Łukasik i jeden z rywali zderzyli się głowami.

• 78. min.

Przez moment Rafał Wolski był poza boiskiem. Legionista został uderzony w twarz i potrzebował pomocy lekarza. Ale już gra z powrotem.

• 74. min.

I kolejne trafienie dla Legii! Tym razem znów akcja warszawskiej młodzieży.. Furman zagrał do Koseckiego, ten wypuścił Wolskiego, który strzela czwartego gola dla Legii. Świetna kontra.

• 72. min.

Gol dla Legii! Rafał Wolski podał do wbiegającego w pole karne Efira, a ten znów pokonał bramkarza.

• 69. min.

Gol dla FC Aarau! Antić wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony.

• 66. min.

Legia zaczęła grać szybciej, wysokim pressingiem. Rywale w obronie zwijają się jak w ukropie. Przed momentem bramkarz uprzedził Furmana.

• 60. min.

Przez moment na murawie leżał Brzyski, ale już się podniósł.

• 55. min.

Gol dla Legii!. Michał Efir strzelił gola w sytuacji sam na sam. Minął bramkarza i strzelił do pustej bramki.

• 50. min.

Skaba musiał interweniować w sytuacji sam na sam z Callą. było groźnie.

• 47. min.

Gol dla Legii! Dośrodkowanie Tomasza Brzyskiego i gol głową Dominika Furmana.

• 47. min.

W drugiej połowie Legia zagra w składzie: Skaba – Michalak, Choto, Suler, Brzyski – Kucharczyk, Łukasik, Furman, Kosecki - Wolski – Efir

• 46. min.

Gramy po przerwie.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 39. min.

Rozpaczliwa interwencja obrońcy Aarau ratuje zespół przed stratą gola. Wybił piłkę spod nóg Golowi.

• 39. min.

Ljuboja skrzyczał sędziego, bo ten nie dojrzał zagrania ręką jednego z rywali.

• 35. min.

Legia próbuje odrobić stratę, ale nie potrafi stworzyć groźnej sytuacji pod bramką Aarau. Rywale zatrzymali rajd Radovicia.

• 29. min.

Rajd Jędrzejczyka. Wpadł w pole karne, ale został zatrzymany.

• 23. min.

Efektowny strzał Gola, po akcji Ljuboi i Salinasa, ale jeszcze lepiej broni bramkarz FC Aarau.

• 16. min.

Gol dla FC Aarau! Po akcji prawą stroną Astiz nie sięgnął dośrodkowanej piłki, a Senger wbił ją głową do warszawskiej bramki.

• 14. min.

Na razie każda okazja jaką mają Szwajcarzy, kończy się na warszawskich obrońcach. Dwie dobre interwencje zaliczył Inaki Astiz.

• 9. min.

Ljuboja strzelał zza pola karnego, ale prosto w bramkarza.

• 5. min.

Początek meczu to kilka akcji z obu stron. Warszawiacy atakują, ale przed polem karnym podają sobie niedokładnie.

• 1. min.

Już grają.

• Obie drużyny się rozgrzewają. FC Aarau zagra w ustawieniu: Mall - Koubsky, Widmer, Nganga, Burki, Schultz, Romano, Garat, Ionita, Calla, Senger

• Na Cyprze akurat sparingi nie są najważniejsze. Ale lepiej wygrać, niż przegrać.

Cesar Sanjuan: W przerwie zimowej piłkarze nie robią nic tylko przez ponad tydzień

- W przerwie zimowej piłkarze odpoczywają cztery tygodnie. Ale nie robią nic tylko przez ponad tydzień - tłumaczy trener przygotowania fizycznego Legii Cesar Sanjuan. Od środy piłkarze na Cyprze na odpoczynek czasu mają niewiele.

• Warszawiacy mają dziś zagrać dwoma składami po połowie. W pierwszej w następującym ustawieniu. Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Radović, Gol, Vrdoljak, Salinas - Ljuboja - Saganowski. Legia zaczyna więc od składu, który może uchodzić za pierwszy.

• To pierwszy sparing Legii na Cyprze. W sobotę warszawiacy zagrali sparing wewnętrzny w którym Legia pokonała Legię 2:1. Legia prowadziła po golu Michała Efira, ale ostatecznie przegrała z Legią, dla której trafiali Tomasz Brzyski i Michał Kucharczyk. tym razem będzie przeciwnik.

• Mecz rozpocznie się o 14. 15. FC Aarau to w tym momencie lider drugiej ligi szwajcarskiej.