Legia przegrała sparing z Chimki Moskwa 1:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

1 2
  • na ?ywo

• sobota, 26 stycznia 2013
  • 90. min. + 4

Koniec meczu. Legia - Chimki Moskwa 1:2. Jedyną bramkę dla legionistów zdobył Gol.

Gol dla Rosjan w samej końcówce spotkania. Po dośrodkowaniu w pole karne Legii jeden z rywali umieścił głową piłkę w bramce. Szuler i Żewłakow jeszcze próbowali wybić piłkę, ale sędzia uznał gola.

• 90. min.

Rzut wolny sprzed pola karnego dla Rosjan, ale piłka przeszła nad poprzeczką bramki Skaby.

• 90. min.

Brzyski z rzutu rożnego dośrodkowuje, do piłki doszedł Salinas, ale jego strzał był niecelny.

• 89. min.

W końcówce Legia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale gra toczy się przede wszystkim na środku boiska.

• 83. min.

Groźna akcja Rosjan, Skaba obronił pierwszy strzał rywala, a drugi był niecelny.

• 79. min.

Najpierw Brzyski, później Kucharczyk dośrodkowywali w pole karne Kotowa, ale bramkarz dwa razy zdołał złapać piłkę.

• 76. min.

Groźna akcja Legii! Sytuacji sam na sam z Kotowem nie wykorzystał 18-letni Michał Bajdur.

• 72. min.

Akcja za akcję: najpierw Salinas i Brzyski stworzyli zagrożenie pod bramką Kotowa, w odpowiedzi Rosjanie zagrozili bramce Skaby, ale strzał poszybował nad poprzeczką.

• 69. min.

Kiełbowicz dośrodkowywał w pole karne, Kucharczyk tylko podbił piłkę, Kotow łapie ją bez problemu.

• 65. min.

Dwie kontry Rosjan przerwane przez Legię, najpierw skutecznie interweniował Skaba, a później Brzyski.

• 62. min.

Kolejna akcja Kurowskiego, który podawał w pole karne do Kucharczyka. W ostatnim momencie bramkarz Rosjan uprzedził legionistę.

• 61. min.

Dwie akcje z udziałem Salinasa i Kurowskiego, ale obydwie nie przyniosły powodzenia Legii.

• 57. min.

Podobną szansę na gola miała teraz Legia. Brzyski wywalczył rzut rożny i sam z niego dośrodkowywał w pole karne rywali, jednak Szuler nie sięgnął piłki.

• 54. min.

1:1. Chimki wyrównują - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyskoczył jeden z Rosjan i umieścił głową piłkę w bramce Skaby.

• 51. min.

Piłkę w środku boiska traci Gol, ale świetnie błąd kolegi naprawia Szuler.

• 49. min.

Michałow strzelał z dystansu na bramkę Skaby, ale bardzo niecelnie.

• 47. min.

Salinas zagrywał w pole karne do Kurowskiego, ten nie sięgnął piłki, która wyszła na aut.

• 46. min.

Rozpoczęła się druga połowa meczu Legia - Chimki Moskwa. Legioniści prowadzą 1:0.

• Trener Urban zdecydował się na trzy zmiany: z boiska schodzą Wawrzyniak, Efir i Astiz, a w ich miejsce na murawie pojawią się Szuler, Brzyski i Bajdur. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Trwa przerwa w sparingu. Trener Jan Urban na ławce rezerwowych ma do dyspozycji następujących zawodników: Kuciak, Brzyski, Jędrzejczyk, Szuler, Kosecki, Łukasik i Bajdur. Zobaczymy, czy któryś z tych zawodników wejdzie na boisko w drugiej połowie

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi z Chimkami Moskwa 1:0 po bramce Janusza Gola z karnego.

• 45. min.

Mizgała faulował rywala, rzut wolny dla Chimek, ale strzał na bramkę Skaby niecelny.

• 43. min.

Rzut wolny i rzut rożny dla Legii, ale nie przynoszą zagrożenia dla rywali z Moskwy.

• 36. min.

W ciągu kilku minut dwa razy faulowany był Salinas, raz Mizgała.

• 30. min.

Wawrzyniak faulował rywala przed polem karnym Legii, ale strzał z rzutu wolnego nie zagroził Skabie.

• 28. min.

Mizgała przewrócił się przed polem karnym rywali, ale sędzie nakazał grać dalej.

• 23. min.

Gol dla Legii! Faulowany w polu karnym był Efir. Jedenastkę na bramkę zamienił Janusz Gol!

• 21. min.

Po interwencji Skaby w polu karnym piłka wychodzi za linię końcową. Rosjanie nie wykorzystują rzutu rożnego.

• 20. min.

Przewaga Rosjan, Legia ogranicza się do wyprowadzania kontr, ale na razie nic z nich nie wynika.

• 17. min.

Wawrzyniak i Astiz dwa razy zablokowali strzały rosyjskich zawodników na bramkę Skaby.

• 15. min.

Salinas dośrodkowywał w pole karne Chimki, ale legionistów ubiegł Kotow, który wyłapał podanie.

• 12. min.

Kolejny raz zaatakowali rywale z Moskwy. Po błędzie Gola, Legię ratuje Skaba.

• 10. min.

Teraz Rosjanie dłużej utrzymują się przy piłce. Z ostrego kąta uderzał na bramkę Skaby Kuźniecow, ale niecelnie.

• 6. min.

Pierwsza interwencja Skaby, który obronił strzał rywali.

• 4. min.

Początek meczu dla Legii, która dłużej utrzymuje się przy piłce. Na bramkę Kotowa strzelał Kucharczyk, ale wywalczył tylko rzut rożny. Po dośrodkowaniu Salinasa Kurowski strzelał na bramkę rywali, ale bardzo niecelnie.

• 1. min.

Gramy! Rozpoczęła Legia.

• Chimki Moskwa to zespół z I ligi rosyjskiej (druga klasa rozgrywkowa), zacznie w składzie: Kotow, Kuzniecow, Batotdinov, Danielowski, Skoblakow, Lawrientiew, Sobolew, Brejew, Aleskanian, Komkow, Kabajew.

• Skład Legii: Skaba, Wawrzyniak, Astiz, Żewłakow, Kiełbowicz, Kurowski, Salinas, Gol, Mizgała, Kucharczyk i Efir.

• O godz. 14.15 Legia rozpocznie sparing z Chimki Moskwa. W pierwszym meczu kontrolnym podczas zgrupowania na Cyprze legioniści wygrali ze szwajcarskim FC Aarau 4:2.