4,5 tysiąca kibiców, oprawa i nieustanny doping - tak Polonia pokonała Wkrę [ZDJĘCIA]

W niedzielę Polonia pokonała Wkrę Żuromin 6:0.
Przed spotkaniem z Wkrą pamiątkową koszulkę z rąk dyrektora sportowego Pawła Olczaka i trenera Dziewickiego odebrał honorowy prezes Przed spotkaniem z Wkrą pamiątkową koszulkę z rąk dyrektora sportowego Pawła Olczaka i trenera Dziewickiego odebrał honorowy prezes "Czarnych Koszul" - Jerzy Piekarzewski. Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Polonia Warszawa Polonia Warszawa Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Piątkowe derby obejrzą tylko kibice Polonii Piątkowe derby obejrzą tylko kibice Polonii Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Na początku spotkania kibice rozwiesili na płocie flagę z napisem: Na początku spotkania kibice rozwiesili na płocie flagę z napisem: "Dopóki w naszych sercach czarna krew płynie", a po chwili pojawia się dalsza część historii - sektorówka - na całej długości trybuny Kamiennej: "Polonia nigdy nie zginie". Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Kibice Polonii na meczu z Wkrą Żuromin. Kibice Polonii na meczu z Wkrą Żuromin. Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Wynik meczu w 7. minucie otworzył Michał Strzałkowski, który ostatecznie zdobył hat-tricka. Wynik meczu w 7. minucie otworzył Michał Strzałkowski, który ostatecznie zdobył hat-tricka. Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Jacek Kosmalski Jacek Kosmalski Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
W środę poloniści na Konwiktorskiej podejmować będą rezerwy Wisły Płock. Początek meczu o 19.11. W środę poloniści na Konwiktorskiej podejmować będą rezerwy Wisły Płock. Początek meczu o 19.11. Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Polonia - Wkra 6:0. Na zdjęciu Michał Strzałkowski (po prawej) Polonia - Wkra 6:0. Na zdjęciu Michał Strzałkowski (po prawej) Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Piłkarze Polonii świętują z kibicami. Piłkarze Polonii świętują z kibicami. Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Radość piłkarzy Radość piłkarzy "Czarnych Koszul". Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta