Liga Europejska. Tytoń z Legią nie zagra

Jest sprawny, nie ma żadnych problemów zdrowotnych, ale powrót do drużyny to proces. Jeśli w środę podstawowemu bramkarzowi nic się nie stanie, to nie zagra - mówi o bramkarzu Przemysławie Tytoni trener PSV Fred Rutten. W środę jego zespół zagra z Legią Warszawa o pierwsze miejsce grupy C Ligi Europejskiej. Relacja Zczuba i na żywo w Sport.pl od godz. 21.
Fred Rutten, trener PSV

PSV i Legia to dwie najsilniejsze drużyny w grupie. PSV od początku było faworytem, ale Legia zasłużenie awansowała. Jest godnym przeciwnikiem. Oczywiście chcemy zająć pierwsze miejsce. Dzięki temu będziemy mieli łatwiejsze losowanie.

Tim Matavz narzeka na łydkę a Ola Toivonen ma problem z kolanem. Jest możliwość, że w środę zagrają piłkarze, którzy do tej pory grali mniej, ale o tym zdecydujemy w dzień meczu. Tak dobierałem skład, by przede wszystkim chce mieć na ławce piłkarzy, którzy są zdrowi.

Przemysław Tytoń w środę nie zagra. Jest sprawny, nie ma żadnych problemów zdrowotnych, ale powrót do drużyny to proces. Jeśli w środę podstawowemu bramkarzowi nic się nie stanie, to nie zagra.

Marcelo, obrońca PSV, były piłkarz Wisły Kraków

Mam wielki szacunek do polskie piłki. Mam bardzo dobre wspomnienia, to tutaj zaczynałem grę w piłkę w Europie. To bardzo przyjemnie tu wrócić.