Liga Europejska. Rywal Legii bez trenera

Trener Hapoelu Tel Awiw Dror Kashtan nie poprowadzi swoich piłkarzy w czwartkowym meczu przeciw Legii. Jest w żałobie po śmierci brata. Relacja ze spotkania o 19. na Sport.pl.
Brat trenera, Aaron Kashtan, zmarł w zeszłym tygodniu. Został pochowany we wtorek, gdy z Kanady do Izraela przyjechała rodzina. W pogrzebie uczestniczyła cała drużyna Hapoelu. Dzień wcześniej zespół grał bardzo ważny mecz z Ironi Kiryat Shmona, którego wynik decydował o pierwszym meczu w tabeli (0:1). Trener Kashtan początkowo miał nie brać w nim udziału, ale ostatecznie, po rozmowie z rabinem, poprowadził swoich piłkarzy.

Jednak po pogrzebie przez tydzień z powodu żałoby nie będzie brał udziału w treningach i meczach swojego zespołu. Ominie go mecz z Legią i ligowe spotkanie z Maccabi Petah Tikva. Na ławce trenerskiej zastąpi go asystent Ron Tziblin.

Legia, za pośrednictwem klubowej strony legia.com, złożyła trenerowi rywali kondolencje. - Wyrażamy współczucia trenerowi Kashtanowi w związku z tragedią, które dotknęła jego rodzinę i składamy szczere kondolencje - powiedział przed konferencją prasową w Tel Awiwie rzecznik prasowy Legii, Michał Kocięba.

Najlepsza frekwencja na Legii Warszawa »