Na Rybusa i Komorowskiego czekają spore pieniądze

PRZEGLĄD PRASY: Maciej Rybus i Marcin Komorowski którzy w czwartkowym meczu ze Sportingiem Lizbona pożegnali się z warszawskim klubem, zarobią w Tereku Grozny bardzo duże pieniądze. Jak ustalił Fakt, zawodnicy sprzedani do zespołu z Czeczenii dostaną w rosyjskim klubie o wiele więcej niż najlepiej opłacane gwiazdy ekstraklasy - czytamy w piątkowym wydaniu dziennika Fakt.
Na przeprowadzce do Rosji najbardziej skorzystają Rybus i Komorowski. W klubie z Łazienkowskiej mówi się, że w Groznym polski skrzydłowy będzie zarabiał aż 65 tysięcy euro miesięcznie. Obowiązujący od dzisiaj kontrakt z Terekiem gwarantuje zatem Rybusowi ponad 750 tysięcy euro za sezon gry. Nieco mniej zarobi w Groznym Komorowski, choć i w jego przypadku można mówić o gigantycznym awansie finansowym. W drużynie Stanisława Czerczesowa były legionista ma zarabiać rocznie 0,5 miliona euro plus dodatki, jak wyjściówki i inne premie, które chętnie wypłaca swojemu zespołowi właściciel klubu Ramzan Kadyrow - czytamy w piątkowym wydaniu "Faktu".

Ismael Blanco w Legii. Kim jest Argentyńczyk?

- Jest zawodnikiem, który ma nosa do strzelania bramek, to egzekutor - ocenia Jacek Gmoch, były trener reprezentacji Polski. - Legii może się bardzo przydać - dodaje były znakomity napastnik Panathinaikosu Ateny Krzysztof Warzycha. Blanco, grając w AEK Ateny, strzelił 72 gole w 162 meczach.

Według "Faktu" snajper ma zarabiać przy Łazienkowskiej ponad 600 tysięcy euro rocznie.