Miroslav Radović: Z awansem nie powinno być problemów

- Dziś w ofensywie zagrałem z Blanco i Novo i wyglądało to całkiem nieźle. Myślę, że w przyszłości nam się przydadzą - ocenił kolegów serbski pomocnik po pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Legia wygrała 3:0 w Wejherowie z tamtejszym Gryfem.
Miroslav Radović, pomocnik Legii:

- Przy takim wyniku w pierwszym i do tego wyjazdowym meczu, wydaje się, że z awansem do półfinału nie powinno być problemów. W końcówce pierwszej połowy udało nam się złapać rywali, strzeliliśmy trzy bramki, ale pamiętaliśmy, że Gryf ma kilku szybkich piłkarzy z przodu i do końca trzeba było uważać. Dziś w ofensywie zagrałem z Blanco i Novo i wyglądało to całkiem nieźle. Myślę, że w przyszłości nam się przydadzą.

Wojciech Skaba, bramkarz Legii:

- Przyjechaliśmy do Wejherowa strzelić bramkę, wygrać i z zaliczką wrócić do Warszawy. Wszystko nam się udało, do tego z tyłu zagraliśmy "na zero", więc możemy być zadowoleni. Murawa była ciężka, ale chłopaki z pola zrobili swoje. Choć wygraliśmy wysoko, nie można mówić, że losy tego ćwierćfinału są już rozstrzygnięte. Gryf pokazał, że potrafi grać w piłkę.

Więcej w wywiadzie Małysza dla Sport.pl - czytaj tutaj »