Czerwona kartka Rybusa w Pucharze Rosji

Były zawodnik Legii Warszawa Maciej Rybus został ukarany czerwoną kartką w meczu swojej nowej drużyny Tereka Grozny w ćwierćfinale Pucharu Rosji - poinformował serwis futbolnews.pl.
Pomocnik Tereka Grozny, który przeszedł do klubu ligi rosyjskiej z Legii miesiąc temu, otrzymał czerwoną kartkę za uderzenie przeciwnika w ostatniej minucie dogrywki meczu pucharowego z Wołgą Niżny Nowogród. Rybus uderzył przeciwnika łokciem w brzuch i musiał opuścić boisko. Terek remisował po 90 minutach 1:1 i do rozstrzygnięcia meczu potrzebna była dogrywka. W 98. minucie meczu Wołga strzeliła gola z karnego na 2:1 i awansowała do półfinału Pucharu Rosji, w którym spotka się z Dynamem Moskwa.

Rybus wyszedł na boisko w podstawowym składzie Tereka. Cały mecz w barwach drużyny z Groznego rozegrał inny były legionista, obrońca Marcin Komorowski.