Legia chce wypożyczyć Mateusza Klicha?

PRZEGLĄD PRASY: Legia chce wypożyczyć pomocnika VfL Wolfsburg, Mateusza Klicha. 21-letni pomocnik miałby wrócić do Polski latem - czytamy w Przeglądzie Sportowym.
Przed Legią walka o mistrzostwo Polski, ale klub już myśli o letnich wzmocnieniach. 24 kwietnia działacze warszawskiej drużyny spotkają się z menadżerem Nosy Igiebory - Nigeryjczyka z Hapoelu Tel-Awiw. Odpowiedzialny w Legii za transfery Marek Jóźwiak rozmawiał także z Mateuszem Klichem na temat jego ewentualnego powrotu do Polski.

Klich przebywa w Wolfsburgu od dziewięciu miesięcy. Nie zdążył jeszcze zadebiutować w Bundeslidze, z niecierpliwością czeka na koniec sezonu, letnie okno transferowe i możliwość zmiany barw klubowych.

Według Przeglądu Sportowego w grę wchodzi wypożyczenie do jednego z klubów 2. Bundesligi lub Legii. - U nas miałby większą szansę na grę - uważa Franciszek Smuda, który spotkał się niedawno z byłym graczem Cracovii. - Spotkałem się z nim, żeby podtrzymać go na duchu, dodać wiary. Po jego wyjeździe do Niemiec nie wszystko ułożyło się tak, jak sobie zaplanował, co wcale nie znaczy, że trzeba z niego rezygnować. Tacy zawodnicy są przyszłością polskiej piłki, nie można ich zostawić na pastwę losu - mówi Smuda, u którego prawie rok temu 21-letni pomocnik zadebiutował w reprezentacji Polski.