Plotki transferowe. Legia zainteresowana kupnem Roeia Dayana?

Roei Dayan, 27-letni napastnik z Izraela znalazł się na celowniku Legii Warszawa - czytamy na futbolnews.pl. Klub z Łazienkowskiej szuka wzmocnień przede wszystkim do linii ataku.
Informację tę podały izraelskie media. Dayan był ponoć obserwowany przez wysłanników Legii od dawna. Piłkarza trzeba wykupić z belgijskiego Beerschot AC, z którym Dayan związany jest jeszcze roczną umową. Jego wartość szacuje się na około 300 tysięcy euro - czytamy na futbolnews.pl.

- Musimy postarać się o wzmocnienia w linii ataku - powiedział nowy trener warszawskiego klubu, Jan Urban, który chciałby, aby Danijel Ljuboja w jego taktyce zajął na boisku miejsce za klasycznym snajperem - mówił na konferencji prasowej Jan Urban.

W ostatnich dniach do Legii przymierzano Władimera Dwaliszwilego, Edgara Caniego i Marka Saganowskiego. O tym, że klub z Łazienkowskiej negocjuje transfer pierwszego z wymienionych graczy, zapewnił sam Józef Wojciechowski. Do gry o Gruzina włączył się także Śląsk Wrocław.

W poprzednim sezonie Dayan strzelił w lidze belgijskiej i Pucharze Belgii łącznie pięć goli. Przed transferem do Beerschot AC występował w lidze izraelskiej.