Legia będzie współpracować z Barceloną? Leśnodorski: Pojawiło się zaproszenie

Prezes Legii Warszawa otrzymał zaproszenie na spotkanie z prezydentem Barcelony Sandro Rosellem - informuje ?Fakt?. - Rzeczywiście pojawiło się takie zaproszenie. Sam nie znam jeszcze szczegółów, ale brzmi to wszystko ekscytująco - potwierdza Bogusław Leśnodorski.
Rusz się. Zaplanuj aktywny weekend w Warszawie

Leśnodorski do Barcelony ma polecieć w piątek. - Prawda jest taka, że wielkie europejskie kluby coraz bardziej zaczynają spoglądać na tę część Europy. Na pewno bardziej niż przed kilkoma laty. Stajemy się dla nich atrakcyjnymi partnerami pod wieloma względami. Już nie wszystko kręci się wokół Chin i innych azjatyckich państw - powiedział "Faktowi" Leśnodorski.

Czy to oznacza, że w najbliższym czasie - podobnie jak z Fluminense - Legia podpisze z Barceloną umowę partnerską? - Ofert współpracy z wielkich klubów otrzymaliśmy w ostatnim czasie sporo. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało - uspokaja prezes lidera ekstraklasy.

Kontakt z Brazylią

W marcu Legia podpisała umowę partnerską z brazylijskim Fluminense. Na jej mocy piłkarze brazylijskiego klubu mogą być wypożyczani do Legii, kluby będą wymieniały się też doświadczeniami w kwestii szkolenia i skautingu, mają też nawzajem promować swoje marki.

- Jesteśmy dumni i szczęśliwi z pozyskania tak dobrego partnera w Europie. Naszym zdaniem ten projekt ma wspaniałą przyszłość i pozwoli obu klubom na owocną współpracę oraz pomoże w osiągnięciu dobrych rezultatów. Fluminense stara się być otwarte na świat i prowadzi międzynarodową ekspansję, a Legia jest idealnym partnerem do tego przedsięwzięcia - mówił Peter Siensen, prezes klubu z Rio de Janeiro.Jaki duet powinien grać w ataku Legii Warszawa?