Aleksander Jagiełło - podwójny mistrz: Teraz czas na kolejne cele

18-letni Aleksander Jagiełło zdobył drugie w karierze mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, a za tydzień odbierze medal za sukces pierwszej drużyny. - Teraz czas na kolejne cele. W przyszłym sezonie chciałbym ustabilizować swoją pozycję w pierwszym zespole - zapowiada.
Rusz się. Zaplanuj aktywny tydzień w Warszawie

Niedzielny mecz Młodej Legii z Widzewem rozegrany został na Pepsi Arenie. Na trybunach pojawiło się pół tysiąca kibiców. Fani, którzy tego dnia zjawili się stadionie, obejrzeli efektowne zwycięstwo podopiecznych Dariusza Banasika (4:0), które przypieczętowało zdobyte przed tygodniem mistrzostwo Polski.

- Kiedyś znajdowałem się po drugiej stronie i sam dopingowałem piłkarzy Legii. To fajna sprawa. Dzisiaj na trybunach pojawili się moi koledzy, którzy po meczu mnie wyściskali i pogratulowali mistrzostwa - powiedział Jagiełło.

Urodzony w Warszawie Jagiełło jest piłkarzem Legii od 2000 roku. W marcu zaliczył debiut w pierwszej drużynie w pucharowym meczu z Olimpią Grudziądz (2:1). - Teraz czas na kolejne cele - zapowiada. - W przyszłym sezonie chciałbym ustabilizować swoją pozycję w pierwszym zespole. Zależy mi na tym, aby grać więcej - przyznał szczerze 18-latek.

W niedzielę Jagiełło świętował sukces z Młodą Legią, a za tydzień odbierze medal za mistrzostwo pierwszej drużyny. - Jesienią leczyłem kontuzje, ale wiosną już wszystko toczyło się po mojej myśli. To był dla nas dobry sezon. Nie zapominajmy, że zdobyliśmy jeszcze Puchar Polski - zakończył młody legionista.