"Czerwień" Jędrzejczyka w Rosji, Krasnodar przegrał

Artur Jędrzejczyk obejrzał pierwszą czerwoną kartkę w lidze rosyjskiej. Były obrońca Legii Warszawa wyleciał z boiska podczas meczu Krasnodaru z Lokomotiwem Moskwa.
Rusz się! Sprawdź, jakie wydarzenia sportowe czekają na Ciebie w Warszawie

"Jędza" opuścił boisko jeszcze przed przerwą, w 43. minucie. Sędzia spotkania nie zawahał się ani chwili - Jędrzejczyk powalił na murawę wychodzącego na czystą pozycję N'Doye i arbiter nie miał wyjścia i z czerwonym kartonikiem odprawił Polaka do szatni. Do tego czasu drużyna byłego obrońcy warszawskiej Legii przegrywała 0:1. Po przerwie zdołała wyrównać, ale w końcówce opadła z sił i dała sobie wbić dwa gole. Lokomotiw wygrał 3:1. Po czterech kolejkach Priemjer Ligi Kubań Krasnodar zajmuje 11. pozycję. Lokomotiw jest czwarty.

25-letni obrońca został powołany przez Waldemara Fornalika na towarzyski mecz z Danią, który odbędzie się 14 sierpnia w Gdańsku.