Transfery. Newcastle chce "odebrać" Aliadiere Legii

Legia Warszawa jest zainteresowana francuskim napastnikiem Jeremie Aliadiere - poinformował portal Sport.pl. Byłego piłkarza Arsenalu Londyn chce też Newcastle United - donosi angielski serwis goal.com.
Legia chce Aliardiere

Newcastle po sprzedaży do FC Liverpoolu Andy'ego Carrola i kontuzji innego napastnika Shola Ameobiego pilnie poszukuje zawodnika na tę pozycję. Po zamknięciu okienka transferowego może pozyskać tylko wolnych zawodników. Stąd zainteresowanie Jeremie Aliardiere'm, który po odejściu w lecie z Middlesbrough nie może znaleźć klubu.

We wtorek dyrektor sportowy Legii Warszawa Marek Jóźwiak poinformował, że na celowniku warszawskiego klubu jest zawodnik z przeszłością w angielskiej Premier League - Czekamy na piłkarza, który ma za sobą występy w lidze angielskiej - powiedział dla portalu Legia.net. Wcześniej pisaliśmy, że chodzi właśnie o Jeremie Aliardiere .

Działacze Srok z francuskim napastnikiem chcą podpisać kontrakt do końca sezonu. Innym kandydatem na napastnika podopiecznych Alana Pardew'a jest Brazylijczyk Ewerthon.

Legia straci bramkarza?