Ekstraklasa. Komisja Ligi ukarała Legię. Zamknięta trybuna

Trybuna zajmowana przez najbardziej zagorzałych kibiców Legii Warszawa została zamknięta do czasu podjęcia przez Komisję Ligi decyzji w tej sprawie. Powodem zakazu na części stadionu jest niewłaściwe zachowanie kibiców podczas derbowego meczu z Polonią, wygranego przez gospodarzy 1:0.
W wystosowanym do Legii Warszawa komunikacie, Komisja Ligi wskazuje na: masowe użycie środków pirotechnicznych, rzucanie rac oraz petard hukowych na boisko oraz zadymienie obiektu. Właśnie z tego powodu arbiter zmuszony był do przerwania meczu na kilka minut w doliczonym czasie gry.

"Zakaz rozgrywania zawodów o mistrzostwo Ekstraklasy z udziałem publiczności na części stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie tj. na całej trybunie północnej" obowiązywał będzie do czasu podjęcia przez Komisję Ligi decyzji w tej sprawie. Najbliższe posiedzenie wyznaczone zostało na 10 marca 2011 roku.

Magazyn Ekstraklasy: Wisła drugą Barceloną? »