Ekstraklasa. Szamotulski: Miałem dostać szansę w Legii

PRZEGLĄD PRASY. W rozmowie z ?Polska The Times? Grzegorz Szamotulski ujawnił, że miał dostać szansę na zatrudnienie w Legii Warszawa. - Trener Skorża chciał mi dać szansę, ale ktoś z góry go zablokował - mówi bramkarz Korony Kielce.
Niespełna 35-letni Szamotulski grał w Legii w latach 1995 - 2000. Później grał w 11 klubach, między innymi z Polski, Izraela, Grecji, Austrii, i Szkocji. W kwietniu tego roku podpisał kontrakt z Koroną Kielce. Jak mówi mało brakowało by dostał jeszcze jedną szansę w Legii.

- Ponieważ byłem dla Skorży zagadką miałem przejść dwa treningi z trenerem Dowhaniem. Na podstawie jego opinii Legia miała mnie potem zaprosić na oficjalne tygodniowe testy - opowiada Szamotulski w rozmowie z "Polska The Times".

Sprawa upadła w zagadkowych okolicznościach. - Wszystko było elegancko dogadane, ale później trener zadzwonił, że sprawa jest nieaktualna, ze to nie jego decyzja,. Komuś z góry moja kandydatura się nie spodobała. Ciągnie się za mną opinia sprzed lat - kwituje Szamotulski.