Ekstraklasa. Słowacki bramkarz blisko Legii, warszawianie celują w nigeryjski talent

PRZEGLĄD PRASY. Jak podaje ?Przegląd Sportowy?, tylko testy medyczne dzielą od gry w Legii bramkarza Dusana Kuciaka. Słowak porozumiał się z władzami warszawskiego klubu w sprawie swojego kontraktu i w najbliższym czasie ma dołączyć do zespołu. Na celowniku Legii znajduje się także nigeryjski napastnik Ekigho Ehiosun.
Występujący ostatnio w rumuńskim Vaslui Kuciak ma w piątek przejść testy medyczne. Po nich okaże się, czy będzie występował w Legii. Słowak ma jeszcze ważny kontrakt z Rumunami, ale w obliczu kłopotów finansowych Vaslui, może trafić na Łazienkowską - informuje "Przegląd Sportowy".

Kuciak ma 26 lat i jest reprezentantem Słowacji. Warszawianom polecił go były bramkarz legionistów Jan Mucha. Piłkarzem Vaslui jest od 2008 roku. Obecnie w kadrze zespołu Macieja Skorży znajduje się trzech golkiperów: Wojciech Skaba, Konstiantyn Machnowskyj i Marijan Antolović.

Legia interesuje się też graczami, którzy wzmocniliby linię ataku. Jak podaje gazeta, powołując się na afrykańskie media, jednym z nich jest pochodzący z Nigerii - Ekigho Ehiosun. 22-letni gracz uznawany za jeden z większych talentów tamtejszej piłki. Zdaniem dziennikarza "Przeglądu", na transfer legioniści musieliby przeznaczyć milion euro. W swoich szeregach zawodnika chciałby mieć również turecki Karabukspor.

Ekstraklasa. Ljuboja: Jestem mieszanką dwóch piłkarskich kultur »