Ekstraklasa. Polonia poluje na zawodnika Juventusu

PRZEGLĄD PRASY. Polonia Warszawa po głośnych transferach m.in. trenera Bakero i Euzebiusza Smolarka, chce sprowadzić na Konwiktorską kolejną znaną postać - jak pisze Przegląd Sportowy. Warszawski klub szuka swojej szansy wśród włoskich klubów, najkorzystniej dla Polonii wygląda sytuacja Juventusu, który pozbywa się piłkarzy.
Polonia Warszawa przed zamknięciem okienka transferowego chce dokonać jeszcze jednego transferu. - Marzy nam się lewy obrońca - mówi właściciel klubu Józef Wojciechowski. Klub poszukuje takiego gracza nie tylko w Polsce, ale również za granicą.. - Słyszałem, że Juventus Turyn chce się pozbyć około 20 zawodników. Może wśród nich uda nam się znaleźć dobrego lewego obrońcę - oświadcza szef klubu z Konwiktorskiej.

Ma mu w tym pomóc włoski menadżer działający na polskim rynku Gianluca Di Carlo. - Oferowałem mu już jednego, doświadczonego obrońcę, ale on chciał młodego zawodnika. Jestem w stanie załatwić piłkarza Juventusu.

Marek Koźmiński z kolei uważa, że bardziej prawdopodobne jest sprowadzenie do Warszawy jakiegoś zawodnika rezerw, ewentualnie drużyny młodzieżowej Juventusu.

Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów już w czwartek. Zobacz koszyki »