Transfery. Łukasz Załuska trafi do Polonii Warszawa?

PRZEGLĄD PRASY. Łukasz Załuska, który obecnie jest bramkarzem Celtiku Glasgow, może trafić do Polonii Warszawa - pisze ?Przegląd Sportowy?. - Jesteśmy nim zainteresowani - mówi właściciel klubu Ekstraklasy Józef Wojciechowski.
Ekstraklasa.tv: Fatalny kiks Michała Gliwy i gol »

Załuska ma ważny kontrakt ze szkockim klubem do czerwca 2012 roku, ale ostatnio przegrał rywalizację z Fraserem Forsterem i jest tylko rezerwowym bramkarzem. Polak poważnie myśli o zamianie klubu. - Słyszałem, że Szkoci chcą za niego dostać 500 tys. euro - zdradza szef klubu z Konwiktorskiej, którego taka cena nie powinna zniechęcić.

Polonia Warszawa ma w tym sezonie spory problem z bramkarzami. Z powodu choroby nerek z gry wykluczony został Arkadiusz Onyszko, a Sebastian Przyrowski i Michał Gliwa nie spełnili oczekiwań Józefa Wojciechowskiego. Czy mający ogromne ambicje klub sięgnie po Łukasza Załuskę?

- Nie ukrywam, że siedzenie na ławce nie spełnia moich ambicji. Gdybym miał 21 lat, to mógłbym się na to godzić. Ale mam 28 i chcę grać. Jeśli dostanę ofertę z silnej ligi zachodniej, to oczywiście będę chciał z niej skorzystać, ale powrotu do kraju absolutnie nie wykluczam - mówi polski bramkarz, który od 2007 roku występuje na szkockich boiskach.

"Kocham Poznań, zostaję" - Manuel Arboleda