Na Sydney Colson głosują znajomi z USA: Jestem wysoko, ale dziwnie się z tym czuję...

- Gram w Pruszkowie drugi sezon, a przecież inni, na których można głosować, byli po kilka razy na igrzyskach, zdobywali złote medale, są szanowanymi zawodnikami wielkich klubów - mówiła w niedzielę rozgrywająca Matizolu Lidera Pruszków Sydney Colson, która ma szansę na wygraną w plebiscycie Warszawa.Sportowiec.2012.
Od kilkunastu dni wybieramy głosami internautów sportowca roku w Warszawie i okolicach - nominowaliśmy 10 zawodników, którzy zdobywali medale na wielkich imprezach lub wyróżniają się w czołowych klubach z okolicy. Niespodziewanie, długo z dużą przewagą, w głosowaniu prowadziła Colson. Choć w niedzielę wieczorem zmobilizowali się kibice Legii klikając na nazwisko Danijela Ljuboi.

O głosowanie zapytaliśmy Colson w niedzielę wieczorem po tym, jak jej Lider pokonał 69:52 Widzew Łódź. - Wiem, widziałam, że prowadzę, że jestem wysoko. Ale dziwnie się z tym czuję, nie jestem pewna, czy chciałabym przyjąć to wyróżnienie, gdybym wygrała głosowanie - stwierdziła 23-letnia Amerykanka.

- Gram w Pruszkowie drugi sezon, a przecież inni, na których można głosować, byli po kilka razy na igrzyskach, zdobywali złote medale, są szanowanymi zawodnikami wielkich klubów. Czuję się zaszczycona, że zostałam wyróżniona, ale sama nie wiem...

- Co zrobię, jak wygram? Nie wiem. A co powinnam? Podziękuję, ale naprawdę jestem skołowana - mówiła rozgrywająca Lidera.

Zapytaliśmy Colson skąd, jej zdaniem, są głosujący - z Pruszkowa? - Pewnie też, bo nasz kierownik drużyny mówił mi, że zamieszczono informację o głosowaniu na naszej stronie internetowej, a teraz poinformowano o tym przed meczem.

- Ale myślę, że głosują na mnie przede wszystkim moi znajomi z USA i rodzina - stwierdziła Colson. - Moja siostra dowiedziała się o tym, wrzuciła link na Facebooka i jakoś się rozeszło. Myślę, że sporo z tych głosów jest z USA - od znajomych, przyjaciół rodziny, koszykarek, z którymi grałam w różnych drużynach.

- Ja jednak uważam, że powinien wygrać to głosowanie jakiś polski sportowiec - zakończyła Sydney Colson.

Głosowanie na Warszawa.Sportowiec.2012 potrwa do środy włącznie.