Piknik "Tu będzie skwer" sportowym wydarzeniem czerwca

W głosowaniu internautów na profilu Warszawa.sport.pl na Facebooku na sportowe wydarzenie czerwca w Warszawie zwyciężył piknik sportów miejskich "Tu będzie Skwer". Drugie miejsce zajęły mecze Euro na Stadionie Narodowym, a trzecie awans futbolistów Warsaw Eagles do półfinału Topligi.
Głosowanie na profilu Warszawa.sport.pl na Facebooku zakończyło się w czwartek o godz. 12. Najwięcej osób (32) w plebiscycie na sportowe wydarzenie czerwca zagłosowało na piknik sportów miejskich "Tu będzie Skwer". Impreza odbyła się 24 czerwca na Bemowie w miejscu, gdzie w przyszłym roku powstanie Skwer Sportów Miejskich.Drugie miejsce w głosowaniu zajęły mecze mistrzostw Europy w piłce nożnej rozgrywane na stadionie Narodowym (27 głosów) - w czerwcu podczas Euro 2012 w Warszawie odbyły się trzy mecze grupowe, ćwierć finał i półfinał.

Na podium znaleźli się jeszcze futboliści Warsaw Eagles (10 głosów), którzy w czerwcu awansowali do półfinału Topligi. 1 lipca po pokonaniu Devils Wrocław zespół Orłów wywalczył awans do finału. Jeśli pokona w nim 15 lipca na Stadionie Narodowym Gdynia Seahawks, to będzie miał spore szanse na wygranie plebiscytu na sportowe wydarzenie lipca.